Допомога з підбором запчастин close
Напишіть нам viber whatsapp

Доставка та оплата

Завдяки Welldoneparts можна назавжди забути про тривалі походи в фізичні автомагазини, де намагаються продати щось незрозуміле, яке в результаті не підходить на транспортний засіб та коштує в декілька разів дорожче. Достатньо лише зайти на офіційний сайт, обрати товар та придбати. Все максимально легко та просто, а головне, не потрібно виходити з дому та підлаштовуватися під свою зайнятість.

Доставка

Щоб придбати запчастини в інтернет-магазині Welldoneparts, достатньо оформити замовлення в будь-який час через сайт або за контактними номерами телефонів. Після вирішення формальностей буде сформовано відправлення та передано перевізнику.

Проте, варто мати на увазі:

Наразі післяплата неможлива. Проте, клієнт може повністю оплатити замовлення або внести 50% від вартості, а решту доплатити при отриманні. В моменті часткової післяплати варто брати до уваги, що вартість доставки буде вищою, ніж зазвичай.

Як отримати замовлення?

Під час отримання важливо перевірити замовлення на наявність пошкоджень, завданих на етапі транспортування. Річ у тім, що ми страхуємо товар на Новій пошті на повну вартість. Якщо під час огляду було виявлено такі дефекти — замовлення потрібно повернути.

Для цього діє стандартна процедура Нової пошти — оформлення акту прийняття-передання з описом проблеми. Проте, якщо ви заберете товар без перевірки та лише вдома побачите дефекти, завдані необережним транспортуванням, зробити повернення буде неможливо.

Оплата

Наразі оплатити замовлення можна на розрахунковий рахунок компанії:

ФОП БАБАРИКА ТЕТЯНА САВІВНА

UA743395002600401504105000001

ІПН (ЄДРПОУ) 2408102040

Проте, варто мати на увазі:

Якщо під час оформлення замовлення виникли сумніви чи питання — краще заздалегідь уточнити ці моменти, а потім вносити оплату.